Черкаська екстренка отримала спецавтобус для транспортування важкохворих пацієнтів

Медики обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкащини відтепер зможуть транспортувати важкохворих пацієнтів спеціалізованим медичним автобусом. Один автобус вже курсує теренами України. Черкаси отримали другий такий автобус, інформує пресслужба Черкаської ОВА.

За сприяння ВООЗ World Health Organization (WHO) та Міністерства охорони здоров’я України стала можливою реалізація проекту урядів Норвегії та України у створенні 5-тьох спеціалізованих медичних автобусів для транспортування пацієнтів.

Ідея таких евакуаційних медичних автобусів виникла у зв’язку з тим, що зі збільшенням кількості перевезень пацієнтів, які постраждали внаслідок військових дій, зараз є потреба у транспортуванні одночасно кількох осіб.

Виробництво цих автобусів є новітнім та інноваційним проектом для Європи. Схожих автобусів немає в жодній із європейських країн.

Автобус має усе необхідне медичне устаткування, обладнаний сучасними багатофункціональними ношами, апаратами ШВЛ, кисневим забезпеченням, моніторами, інфузоматами, дефібриляторами та іншим медичним обладнанням і виробами медичного призначення. У ньому є сидячі місця для пацієнтів з легкими травмами та п’ять місць для лежачих пацієнтів у важкому стані.

Загалом автобус призначений для здійснення тривалих транспортувань на далекі відстані (і у інші країни) пацієнтів в будь-яких станах, зокрема й критичних, навіть на штучній вентиляції легень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.