Черкащина серед восьми областей, в яких лісгоспи мають сертифікати FSC

Угода про асоціацію між Україною та ЄС передбачає зобов’язання сторін сприяти торгівлі законною і сталою лісовою продукцією.

– На практиці це означає підтвердження законності походження лісопродукції, а також належну оцінку ведення лісового господарства за низкою міжнародних критеріїв та індикаторів, – роз’яснює начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.


На сьогодні лісова сертифікація підприємства за міжнародною схемою FSC є гарантом легального походження деревини, виконанням усіх вимог ведення лісового господарства. Це необхідно для виходу на міжнародні ринки, посилення конкурентоспроможності продукції, підвищення ефективності ведення господарювання, – зазначають в управлінні.

За словами очільника лісівничої галузі області, Черкащина серед восьми областей України, в яких лісогосподарські підприємства мають сертифікати FSC, інформує Діловий регіон.

– У нас за цією схемою поки що сертифіковане одне підприємство — ДП «Смілянське лісове господарство». На черзі — ДП «Кам’янське лісове господарство», яке нині проходить основні етапи лісової сертифікації. За ними підуть інші, – розповідає Олександр Дзюбенко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *