Черкащина впроваджуватиме План реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору

Доступ і комфорт для всіх. Над створенням безбар’єрного простору працюють на Черкащині в рамках регіонального Плану з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору. Документ ухвалили на 2023-2024 роки.

Напрацювали регіональний План заходів спільно із громадськістю у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Вона була ухвалена у 2021 році. Ініціювала роботу над стратегією перша леді України Олена Зеленська.

– Коли ми говоримо про безбар’єрний простір, то маємо на увазі забезпечення однаково вільного та комфортного доступу для мільйонів україців до закладів освіти, громадських місць, транспорту тощо, – зазначив очільник області Ігор Табурець. – Особливо зараз, коли війна загострила ці проблеми. Перший крок уже зроблений: Кабмін ухвалив План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. На обласному рівні ми підтримуємо впровадження безбар’єрного простору для кожного. Відповідні кроки чітко прописані у Плані заходів на 2023-2024 роки у Черкаській області.

Документ передбачає створення безбар’єрного простору за 6 основними напрямами: суспільний, освітній, цифровий, економічний, фізичний та інформаційний. Відповідно до кожного визначені стратегічні цілі.

Ознайомитися із Планом заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору у Черкаській області можна тут.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.