Черкащина отримує суттєву гуманітарну підтримку

Потреби у матеріально-технічному забезпеченні внутрішньо переміщених осіб відточковують в області. Все задля того, аби максимально ефективно залучати та розподіляти допомогу від міжнародних волонтерських організацій на місцях.

Конкретизували потреби Черкащини на зустрічі за участі першої заступниці начальника ОВА Наталії Кравченко з представниками міжнародних організацій. Її проведення ініціював кластер з питань житла та непродовольчої групи товарів Центральної України.

Загалом нині область налагодила співпрацю та активно розширює напрямки роботи з міжнародними та вітчизняними партнерами. Йдеться про продовольче та матеріально-технічне забезпечення.

– Черкащина отримує допомогу у межах гуманітарних програм: від продуктів харчування та гігієнічних наборів до білизни, матраців та інших предметів побуту, – відзначила Наталія Кравченко. – Зараз маємо на меті разом відточкувати потреби, які з початком опалювального сезону постали гостріше. Це й забезпечення електротоварами, допомога з проведенням ремонтних робіт, із закупівлею генераторів та облаштуванням пунктів незламності.

Зокрема, міжнародні та вітчизняні донори готові посприяти у забезпеченні пунктів незламності продовольчою групою товарів та необхідним приладдям.

Наразі на Черкащині проживають 103 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Крім того, область облаштовує додаткові місця для проживання у разі прибуття внутрішньо переміщених осіб.

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.