Черкащина на 6-му місці за кількістю нещасних випадків, які сталися торік

За підсумками 2022 року на підприємствах України зареєстровано 4 877 (з них 437 – смертельно) потерпілих від нещасних випадків/гострих професійних захворювань на виробництві, на яких складено акти за формою Н-1/П (пов’язані з виробництвом).

З них 1 811 – випадки гострого професійного захворювання працівників закладів охорони здоров’я на COVID-19. Гострі профхвороби склали за підсумками минулого року 37,1% від загальної кількості нещасних випадків.

Про це повідомили у Телеграм-каналі Фонду соціального страхування.

Порівняно з 2021 роком кількість страхових нещасних випадків зменшилась у 2,5 раза, кількість смертельно травмованих осіб зменшилась на 18,6%.

Черкащина на 6-му місці серед областей, де зафіксовано найбільшу кількість страхових нещасних випадків, без урахування гострих професійних захворювань, із показником 5,3%.

Більше нещасних випадків зафіксовано у м. Києві (12,1%), Дніпропетровській (10,9%), Львівській (6,8%), Одеській (5,9%), Донецькій (5,8%), Київській (5,0%) та Волинській (4,9%) областях.

До основних травмонебезпечних галузей економіки та видів робіт відносяться: охорона здоров’я; добувна промисловість і розроблення кар’єрів; транспорт, складське господарство, поштова і кур’єрська діяльність. Кількість потерпілих осіб у цих галузях складає 74,3% від загальної кількості травмованих по Україні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.