Черкащани за 4 місяці цього року сплатили 112,5 млн гривень акцизного податку

За повідомленням в.о. начальника облсного управління ДПС Сергія Гришка, за січень-квітень платники нашої області до загального фонду державного бюджету сплатили 50,5 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Додатково до державного бюджету надійшло 6,7 млн гривень від індикативного показника. Це на 26,7 млн, або на 196,2 відс. більше ніж за відповідний період минулого року.

Також, за результатами сплати за січень – квітень 2023 року надходження акцизного податку із ввезених в Україну підакцизних товарів складають 6 млн грн, додатково до державного бюджету надійшло 0,5 млн гривень від індикативного показника. Це на 4,7 млн, або на 363 відс. більше ніж протягом січня – квітня 2022 року.

До місцевих бюджетів сплачено 55,1 млн грн акцизного податку. Додатково до місцевих бюджетів надійшло 4,8 млн гривень, що складає 109,6 відс. від індикативного показника.

Також, до спеціального фонду державного бюджету сплачено акцизний податок з нафтопродуктів та транспортні засобів в сумі 0,9 млн гривень.

Нині у Черкаській області зареєстровано 2511 платників акцизного податку, зокрема 13 – виробників алкогольних напоїв, 133 – платників акцизного податку з пального, 23 платники з електричної енергії та 2342 платників з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.