Черкащани передали у Харківську область 19 генераторів

Надважливі питання обговорили на апаратній нараді із керівниками структурних підрозділів РВА.

У районі готують черговий транш допомоги для військових. Спільно із громадами, волонтерами, соціально відповідальним бізнесом прагнуть виконувати запити всіх, хто звертається.

Командно відвідали черкащани та підтримали Харківську область. Долучилися до вантажу підтримки для харків’ян. Від району передали 19 генераторів. А також павербанки, пальне, продуктові набори, солодощі. Дякую тим, хто підтримав ініціативу і надав допомогу.

На Черкащині за ніч випало 60% місячної норми опадів. У частині населених пунктів можливе підвищення водності річки Дніпро. У верхній частині Кременчуцького водосховища можливі різкі коливання рівнів води з досягненням та утриманням відміток затоплення заплав та понижених прирічкових територій у регіоні. Вцілому, ситуація під контролем, всі безпосередньо відповідальні служби – напоготові.

У територіальних громадах тривають Дні благоустрою. Ця щорічна Всеукраїнська акція згуртовує та спонукає подбати про довкілля і чистоту наших сіл і містечок.

Станом на 22.04.2024 загальна кількість зареєстрованих ВПО становить 53 941 особа, з них: у Черкасах – 26 006 осіб, Смілі – 6 326 осіб та у Каневі – 3 730 осіб. Район без зазначених міст – 17 879 осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.