Черкащани передали підсилення українським захисникам

Черкащани отримали кілька абсолютно різних запитів від Сил оборони. Закрити їх допомогли підприємці Черкаського району і одне із комунальних підприємств Черкаської районної ради.

Про це повідомила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Підсилили бійців 72-ї механізованої бригади імені Чорних запорожців двома автомобілями УАЗ для евакуації поранених бійців з поля бою відповідно до запиту військових. Таку модель авто зараз знайти вже зовсім нелегко, проте Едуарду Козину це вдалося. Тож бійці таки отримали необзідне підсилення.

Спільно із Олександром Василенком та Черкаською райрадою забезпечили бійців одного із підрозділів Збройних сил України усіма необхідними канцелярськими виробами. Для того, щоб вони мали змогу зосередитися на своїх основних завданнях.

Для того, щоб закрити запит від бійців зенітно-ракетних військ на потребу у комплексі супутникового зв’язку «Starlink» районна військова адміністрація вкотре звернулася за допомогою до смілянського агропідприємця Віталія Лисенка, засновника ТОВ «Агрохімпродукт», який оперативно закрив потребу та додатково проплатив річну абонплату за користування системою.

– Фронт – це наші рідні та близькі люди, які не дають змоги ворогу знищити наш дім.
Тому працюємо і наближаємо Перемогу разом, – зазначила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.