Черкащани допомогли відбудувати в деокупованій Іванівці 30 будинків

У Черкаській РВА під головуванням начальниці адміністрації Валерії Бандурко відбулася апаратна нарада із керівниками структурних підрозділів.

Минулий тиждень був стресовим для усіх, ворог завдав руйнувань Черкасам. Необхідність якісних споруд цивільного захисту є запорукою безпеки громадян.

Цього тижня особливу увагу у районі приділятимуть перевірці укриттів закладів освіти, тих, які вже функціонують та тих, які знаходяться на стадії ремонту. Заплановано робочі візити у декілька громад району.

У рамках проєкту «Пліч-о-пліч» черкащани продовжують допомагати та відбудовувати Іванівку, що на Херсонщині. Завдяки черкащанам уже відремонтовано понад тридцять будинків, у які повернулися сімʼї.

Під час наради було заслухано керівників структурних підрозділів й окреслили план роботи на наступний тиждень. Кожен підрозділ має над чим працювати.

Незмінним пунктом роботи є допомога військовим, які щодня виборюють свободу для нас.

Ситуація у районі щодо внутрішньо переміщених осіб без особливих змін, загальна кількість – 54100 осіб, з них: у Черкасах – 24901, Смілі – 6609, Каневі – 3848.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.