Черкащани допомагають відновлювати Іванівську школу на Херсонщині

За дорученням начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, черкащани спрямували додаткові сили і засоби щоб розпочати відновлення Іванівської школи. Після завершення ремонтних робіт, сюди планують підвозити дітей на навчання із сусідніх сіл.

До робіт із розборів завалів від влучань, демонтажу та підготовки будівлі до виконання безпосередньо ремонтних робіт, долучилися і надзвичайники Черкаського районного управління ГУ ДСНС України у Черкаській області.

– Друзі, яка у них швидкість і професіоналізм, ви б це бачили. Перебуваючи у відрядженні на Херсонщині, мені вдалося побачити їхню роботу на власні очі. Захоплююся! – зазначила у Телеграм-каналі очільниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Кожна публікація із Херсонщини – це привід пишатися нашою армією, волонтерами, силовими структурами, громадами Черкащини та кожним українцем.

Так черкащани реалізують національний проєкт відбудови “Пліч-о-пліч”, який ініційований Президентом України, Володимиром Зеленським.

Довідково: на початок 2023 року внаслідок війни в Україні було повністю зруйновано 440 закладів освіти, ще 2711 пошкоджено. Майже половина з них – школи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.