Черкащанку – прихильницю рф засуджено до п’яти з половиною років позбавлення волі

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури суд визнав винною жительку м. Черкаси у несанкціонованому поширенні інформації про розташування та рух ЗСУ, а також виправдовуванні збройної агресії рф проти України.

Її засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке належить їй на праві власності, у тому числі квартири у м. Черкаси.

Прокурор у суді довів, що жінка збирала та поширювала дані про розташування і кількість військовослужбовців та військової техніки в м. Черкаси, результати ракетних ударів по місцевій інфраструктурі.

Крім того, упродовж вересня – жовтня 2023 року у телефонних розмовах зі своїми знайомими вона виправдовувала російську агресію проти України та очікувала приходу окупантів до влади.

Визнавала правомірність збройної агресії рф та бажала, щоб швидше до Черкас зайшли російські війська. Порівнювала українців з фашистами, яких потрібно знищувати, та захоплювалася взяттям ворогом українських міст.

Під час проведення обшуку у жінки вилучено мобільний телефон, символіку держави-агресора та футболку з проросійським гаслом.

Упродовж судового розгляду черкащанка перебувала під вартою. Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.