Черкащанам нагадують, що робити, якщо у випкадку блеауту

У поліції Черкаської області нагадують, у разі повного блекауту активується робота Пунктів Незламності. Мапу таких пунктів по всій країні можна подивитись тут https://nezlamnist.gov.ua.

У таких пунктах будуть усі базові послуги електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Безплатно і цілодобово.

Пункти працюватимуть при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо. На сайті та в усіх Пунктах Незламності можна буде дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

Черкащанам також нагадують, що у Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області, також є Пункт незламності для громадян.

Сюди можна прийти аби зігрітися, випити гарячі напої, зарядити ґаджети. В управлінні працюватиме термінал Starlink.

Також поліцейські обладнали куточки для матерів із дітьми, оснащені речами для догляду за дитиною, предметами першої необхідності та електропобутовою технікою.

Жителів Черкаської області просять не ігнорувати оповіщення «Повітряна тривога» та негайно прямувати до найближчого укриття.

Місця розташування пунктів обігріву у відділеннях поліції, до яких може звернутися кожен, хто потребує допомоги: https://cutt.ly/81HO8hZ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.