Черкащанам нагадують, як не стати жертвою шахраїв під час купівлі чи продажу товарів через мережу Інтернет

обережно шахраїОстаннім часом черкащани віддають перевагу купівлі-продажу товару чи послуг через мережу Інтернет. Користуються цим і шахраї.

Шахраї можуть видавати себе як за покупців, так і продавців. Вони виставляють оголошення, пропонуючи товари за значно нижчою від ринкової ціною. Шахраї відмовляться зустрічатися з вами та будуть вимагати оплати товару наперед. Тож, при купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет, необхідно бути максимально обачними та уважними та дотримуватися загальновідомих правил.

Продаючи товар в Інтернеті, зазначайте номер мобільного телефону, до якого не «прив’язана» ваша банківська картка. В жодному разі не повідомляйте стороннім особам PIN-код, код на звороті вашої картки та термін її дії. Ці дані не потрібні для перерахунку коштів.

При покупці в Інтернеті використовуйте перевірені сайти. Перегляньте відгуки та рейтинги про продавців.

Якщо виникли сумніви, краще відмовтесь від пропозиції та пошукати інший варіант.

Ні в якому разі не перераховуйте кошти наперед за послугу чи товар. Використовуйте послугу післяплати або розраховуйтесь за товар під час безпосередньої зустрічі з продавцем після огляду товару.

В разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, повідомляйте про це в поліцію за телефоном «102», інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *