Черкащина – у трійці всеукраїнських лідерів по підписанню угод із НСЗУ

медичні товариНа 100%. Саме така готовність медичних закладів Черкащини, які надають вторинну і третинну допомогу, до підписання угод із Національною службою здоров’я України.

Черкаська область на сьогодні – у трійці лідерів по Україні і перша в Центральному регіоні, інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на офіційний сайт НСЗУ.

Загалом, разом із Черкащиною серед лідерів Полтавська та Рівненька області.

Вже із 1 квітня запрацює в повному обсязі Програма медичних гарантій. Тобто пацієнт отримає безоплатно медичні послуги, які є в затвердженому переліку: послуги первинної, амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстреної, паліативної медичної допомоги та реабілітації, – зазначив голова Черкаської ОДА Роман Боднар. 

Важливо, що за всі вищеперелічені послуги пацієнт не платить. Якщо ж у хакладі, який підписав договір із НСЗУ, вимагають від пацієнта гроші – варто звертатися на гарячу лінію НСЗУ 16-77.

Нагадаємо, для того, щоб черкащани могли скористатися Програмою медичних гарантій, необхідне підписання декларації із сімейним лікарем. На сьогодні в області це зробили 932 720 осіб, а це 77,6%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.