Черкащина стрімко наближається до показників «червоної» зони

карантинні зониНе зволікати з вакцинацією закликав областян очільник Черкащини Олександр Скічко. Зважаючи на темпи поширення COVID-19, область упевнено наближається до «червоної» карантинної зони. Тут запровадити жорсткі ковідні обмеження можуть уже з наступного понеділка.

Відеозвернення до жителів він опублікував у своїх соцмережах. За останні два тижні на Черкащині виявили близько 6 тисяч нових випадків коронавірусної хвороби. 143 людини померли.

Якщо порівнювати статистику вересня та жовтня, то минулого місяця заповненість ковідних ліжок у лікарнях області становила 7%, а сьогодні – майже 50%. Такими темпами Черкащина впевнено наближається до показників «червоної» зони. Імовірно, вона може бути з понеділка. А ще означає, що буде заборонена робота закладів харчування, торгових центрів, магазинів та ще низка обмежень. Але лише для тих, хто ще досі не вакцинувався.

Голова ОДА навів приклади інших областей, де вже запровадили жорсткий карантин. У перший же день переходу в «червону» зону в тамтешніх центрах вакцинації виникали черги, що призводило до колапсу в роботі системи. Аби уникнути цього в області, жителів Черкащини закликають всіх подумати про щеплення завчасно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *