Черкащина – серед областей, де є найбільше патронатних родин

родина сімяПід головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулась Всеукраїнська нарада з питань формування та реалізації державної політики у сфері прав дітей. Йшлося, зокрема, прозабезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання, інформує пресслужба Чераської ОДА.

На нараді зазначили, що Черкащина – у переліку областей, де створена найбільша кількість патронатних родин. На сьогодні їх 15, послугами яких скористалося 99 дітей.

У свою чергу Сміла – серед міст області, де патронатних родин найбільше.

Загалом на Черкащині – 2 181 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування. Із них 1 992 (91,3 %) виховують в сімейних формах виховання (опіка, піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу).

У сім’ях опікунів, піклувальників живе натепер 1 513 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також працює 114 прийомних сімей та 46 дитячих будинків сімейного типу.

 

Жителі Черкащини, які бажають усиновити дитину, стати прийомними чи патронатними вихователями, можуть звертатись по консультацію до служб у справах дітей, а також центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *