Черкащина – серед лідерів за рівнем вакцинації

вакцинація44,5% жителів регіону зробили хоча б одне щеплення проти ковіду. Повністю завершили курс вакцинації 37,2% дорослого населення Черкащини. Не послабляти темпів і вакцинуватися закликав громаду області очільник ОДА Олександр Скічко, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Зараз в області вже вакцинувалися понад 810 тисяч осіб. За рівнем вакцинації Черкащина з-поміж лідерів по Україні. Втім цього показника ще недостатньо, аби сформувати колективний імунітет проти хвороби.

Черкащина залишається у «червоній» карантинній зоні. Натепер перевищення фіксують за одним показником – рівнем виявлення нових випадків.

Із 6 грудня набудуть чинності нові карантинні обмеження, які насамперед стосуватимуться тих, хто ще досі не вакцинувався проти ковіду. Фактично навіть у «жовтій» зоні для них діятимуть всі ті ж обмеження, що і в «червоній».

Відповідно до оновлених карантинних норм, у межах жовтого рівня буде заборонено:
робота закладів освіти, в яких вакциновано менше 100% персоналу;
проведення масових заходів;
робота кінотеатрів, театрів інших закладів культури;
робота закладів громадського харчування (окрім роботи на виніс та доставки);
робота спортзалів, басейнів;
діяльність закладів з розміщення (крім готелів, санаторних і соціальних закладів);
міжобласні та міжнародні перевезення.

Однак усі ці обмеження не діятимуть за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це ж правило стосується і відвідувачів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.