Черкащина серед лідерів в Україні із забезпечення засобами індивідуального захисту

забезпеченняНа сьогодні Черкащина серед лідерів в Україні по забезпеченню засобами індивідуального захисту закладів медицини (85,31%). А також на третьому місці за кількістю тестувань методом полімеразно ланцюгової реакці.

Усього на боротьбу з коронавірусом COVID-19 в Черкаській області залучили 251,1 млн грн, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

150, 1 млн грн спрямували на закупівлю засобів індивідуального захисту, медикаментів, медичного обладнання, транспорту, доплати зарплат медичним працівникам.

Із резервного фонду обласного бюджету виділені 5 млн грн, з яких використали 3,7 млн грн. очікується поставка медичного обладнання на 1,3 млн грн та завершуємо процедуру закупівлі медикаментів.

Окремо Роман Боднар подякував учасникам проекту Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19, у рамках проекту зібрали 19 млн грн: закупили 6 ШВЛ-апаратів, апарат для ПЛР тестування, придбали ЗІЗи. Всього застрахували 2 033 медпрацівників у 12 закладах охорони здоров’я області на випадок інфікування COVID-19. Запланували застрахувати ще 1 478 працівників.

За період карантину для боротьби з хворобою COVID-19 в область надійшло 8 централізованих Урядових поставок лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів індивідуального захисту та експрес-тестів на загальну суму 3,4 млн грн. Все це розподілили між закладами охорони здоров’я.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *