Черкащина серед лідерів створення «Нового освітнього простору» | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

Черкащина серед лідерів створення «Нового освітнього простору»

-3-638У 2017 році в 144 школах України розпочато реалізацію проектів зі створення нового освітнього середовища «Новий освітній простір» (НОП). Основні роботи по проекту школи завершать до кінця цього року. Лідерами серед областей, що вже розробили проекти є Черкаська – 29 шкіл, Дніпропетровська, Полтавська і Сумська по 6 шкіл відповідно. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час всеукраїнської селекторної наради з підготовки до навчального року.

«Серед джерел фінансування: кошти ДФРР (3,5 млрд грн), субвенція на формування інфраструктури ОТГ (1,5 млрд грн), субвенція з держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій (4 млрд грн), освітня субвенція, місцеві бюджети, кошти митного експерименту», – зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр повідомив, що Мінрегіон вже розробив Стандарти для НОП, які громади можуть використовувати для розробки проектів.

Нагадаємо, 25 квітня 2017 року Мінрегіон та Міносвіти розпочали проект зі створення шкіл за стандартами Нового Освітнього Простору у рамках концепції МОН «Нова Українська Школа», повідомляє прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на інформацію Мінрегіону України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *