Черкащина розширила перелік лікарень першої хвилі, – Сергій Сергійчук

Знімок-екрана-2020-09-05-о-18.45.34-e1599321045489Черкащина продовжує перебувати в “зеленій” карантинній зоні. Заповненість ліжок в закладах складає 34,6%. Але регіон вже належить до тих, де відбувається значне поширення коронавірусу. До переліку закладів І хвилі додали Маньківську центральну районну лікарню.

Про це поінформував на своєму Телеграм-каналі голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук, передає пресслужба Черкаської ОДА.

– Ми збільшуємо кількість лікарень першої хвилі, куди госпіталізовують пацієнтів, хворих на коронавірус з тяжким перебігом хвороби. В інфекційному відділенні Уманської міської лікарні заповненість ліжок 54,2%. Попереду період паломництва, маємо врахувати імовірне зростання кількості хворих. Тому до переліку закладів І хвилі додаємо Маньківську центральну районну лікарню. Установа облаштована необхідним для госпіталізації хворих на COVID-19, – наголосив голова Черкаської ОДА. 

Довідково: в області визначені лікарні першої хвилі, куди першочергово госпіталізовують інфікованих на коронавірус пацієнтів.

Це:

  • Черкаська міська інфекційна лікарня;
  • Уманська міська лікарня;
  • Золотоніська районна багатопрофільна лікарня;
  • Черкаська центральна районна лікарня;
  • Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів Коломійченків;
  • Черкаська обласна лікарня для лікування важких хворих на пневмонії COVID-19.

– Лише від нас залежить, чи втримається область в “зеленій зоні” без введення додаткових карантинних обмежень. Маски, дистанція – обов’язкові! Дотримуйся протиепідемічних заходів та вчасно звертайтеся до сімейного лікаря, – зауважив Сергій Сергійчук. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *