Черкащина посідає друге місце в України за кількістю загальної площі землі, наданої учасникам АТО

За тиждень, із 16 грудня до 23 грудня 2016 року, Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області ухвалило 108 рішень про виділення землі атовцям, що є одним із найкращих результатів серед областей. Більше видали наказів про виділення земельних ділянок учасникам АТО та сім’ям загиблих воїнів лише землевпорядні служби Хмельниччини (504) і Дніпропетровщини (131). Усього головні управління Держгеокадастру в областях видали 1 563 таких наказів.
Також за цей період головні управління Держгеокадастру в областях надали у власність учасникам АТО 941 земельну ділянку загальною площею 1 081 гектар. Найбільше ділянок із земель сільськогосподарського призначення державної власності надано в Хмельницькій – 152, Миколаївській – 93, Дніпропетровській – 88 і Волинській (86) областях.
За словами в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Оксани Сіроштан, землевпорядна служба Черкащини посідає друге місце в України за кількістю загальної площі землі, наданої учасникам АТО.

Інформація Головного управління

Держгеокадастру у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *