Черкащина отримає майже 15 млн грн на придбання шкільних автобусів

шкільний автобусКабінет Міністрів спрямував місцевим бюджетам 490 млн грн на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування у 2021 році. Відповідне рішення Уряд ухвалив 16 грудня 2020 року. Черкащина отримає 14,9 млн грн, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Використання освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами, здійснюється на засадах співфінансування:

  • 70% за рахунок освітньої субвенції та не менш як 30 відсотків ‒ за рахунок коштів місцевих бюджетів (у громадах та містах із населенням більше 40 тисяч осіб);
  • 90% за рахунок освітньої субвенції та не менш як 10 відсотків ‒ за рахунок коштів місцевих бюджетів (у населених пунктах із населенням до 40 тисяч осіб).

Придбання шкільних автобусів за рахунок субвенції здійснюватиметься у 2021 році централізовано для комунальних закладів загальної середньої освіти. 

У 2020 році для закладів освіти на умовах співфінансування централізовано поставлено 14 шкільних автобусів та придбано 7 автобусів – у рамках реалізації обласної програми «Шкільний автобус». Наразі в області 241 шкільний автобус, який здійснює підвезення учнів та педпрацівників. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *