Черкащина – одна з пілотних областей щодо підтримки проведення публічних консультацій

68544496_2949614598445113_2346845477145673728_n-e1566309868830Черкаська область – серед пілотних областей України, яким Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) та Всеукраїнська громадська організація «Інститут Республіка» надаватимуть допомогу у проведенні публічних консультацій в процесі підготовки регіональної стратегії розвитку. Таку ж підтримку матимуть і Кіровоградська, Вінницька, Закарпатська, Запорізька, Житомирська, Київська області. Про це йшлося на воркшопі щодо організації проведення публічних консультацій в процесі підготовки регіональних стратегій розвитку на 2021-2027 роки, який відбувся у Києві 19 серпня.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації.

Вже у жовтні представники НДІ та ВГО «Інститут Республіка» планують завітати до Черкащини та спільно провести публічні консультації. Вони стосуватимуться процесу розробки Державної стратегії розвитку та Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки. Загалом публічні консультації мають на меті залучення громадськості до процесу стратегічного планування розвитку області та зміцнення довіри населення до реформ, які наразі відбуваються.

Відзначимо, разом з представниками пілотних ОДА участь у воркшопі взяли представники Директорату регіонального розвитку Мінрегіону, генеральний директор Директорату Олена Бойко, експерти Групи радників Програми «U-LEAD з Європою», НДІ, ВГО «Інститут Республіка».

Говорили про цілі, які ставлять перед собою публічні консультації, хто є стейкхолдерами та цільовою аудиторією, як формулюються питання під час проведення консультацій, у яких форматах можна їх проводити та як організувати простір для проведення таких консультацій.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *