Черкащина на старті нового опалювального сезону

теплоВ області планують увійти в опалювальний сезон вчасно та відповідно до погодних показників. Втім готуватися до його старту на Черкащині розпочали завчасно. На скільки область готова до початку опалювального сезону 2020-2021 повідомив голова ОДА Сергій Сергійчук на своєму телеграм-каналі, передає пресслужба Черкаської ОДА.

– Перевіряємо підприємства паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єкти соціальної сфери області до початку роботи в опалювальному сезоні, – відзначає посадовець. – Це майже півтори сотні котелень, понад 3,7 тисяч житлових будинків, більше півтисячі шкіл та понад 400 дитячих садків, 785 закладів охорони здоров’я. Завершуємо останній етап гідравлічних випробувань теплових мереж.

За його словами, на сьогодні середній рівень підготовки підприємств області – 92 %, середній показник на цей час по Україні – 90%. 

– Важливим є питання розрахунків за спожите тепло, – додає посадовець. – За рейтингом НАК «Нафтогаз України», область посідає 6-те місце серед областей з найнижчою заборгованістю по Україні. Окремо зупинюся на “смілянському” питанні.. Проплати боргів відбулися, зриву опалювального сезону у Смілі вдалося запобігти! Питання підготовки до безпроблемного старту опалювального сезону на постійному контролі.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *