«Черкащина має стати центром трансплантації в Україні», – Олександр Скічко

DSC_0597-1024x626Розробити чітку систему процесу трансплантації в області. Таке доручення дав на нараді медикам, правоохоронцям, керівникам профільних департаментів Черкаської ОДА очільник області Олександр Скічко.

Медики лікарень області, правоохоронці, представники ДСНС, управління охорони здоров’я Черкаської ОДА, управління юстиції на чолі з головою Черкаської ОДА зібралися за круглим столом, щоб обговорити, як розвивати трансплантацію в області.

На Черкащині діють три заклади, які можуть проводити і вже проводять операції з трансплантації органів. Це Черкаська обласна лікарня, Черкаський обласний кардіологічний центр та Черкаський обласний онкологічний диспансер. Держава покриває видатки за кожну трансплантацію.

«Потрібно розробити механізм та порядок між усіма учасниками процесу з розвитку трансплантації в області. Хочу, щоб ми поставили амбітну ціль: зробили найбільший центр із трансплантації на Черкащині. Щоб ми були першими. Я вважаю, що цю ціль ми можемо реалізувати, адже маємо потужних талановитих спеціалістів і лікарняну базу», – говорить Олександр Скічко.

За круглим столом обговорили юридичні аспекти плану дій трансплантації від донора до пацієнта, юридичний захист медиків, процес виплат за трансплантацію органів, транспортування органів, зокрема використовуючи гвинтокрили ДСНС, зберігання органів до трансплантації, налагодження співпраці медиків між лікарнями для постачання органів та взаємодію між медиками та пацієнтами.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *