Черкащина – лідер за кількістю проектів, які отримали шанс на підтримку від “U-LEAD з Європою”

11 проектів черкаських громад можуть отримати матеріально-технічну, навчальну та консультаційну підтримку у створенні ЦНАПів протягом року. Про це повідомляє видання «ІнфоМІСТ».

– Черкащина подала найбільшу кількість проектів – 16, – зазначив Сергій Слинько, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону. –  Це велика заслуга команди Черкаського ЦРМС, Департаменту регіонального розвитку  Черкаської ОДА та самих громад! Зокрема, радник з питань надання муніципальних послуг Черкаського ЦРМС Любов Полішкевич провела 9 засідань круглих столів та надала близько 150 консультацій громадам щодо створення Центрів надання адміністративних послуг та стосовно можливості участі у програмі «U-LEAD з Європою» щодо покращення надання адміністративних послуг для населення.

Серед команд-переможців – 10 проектів у вже утворених ОТГ і Золотоніській міській, де активно ведеться робота щодо приєднання сусідніх сільських громад. Загалом,  ЦНАПи мають з’явитися у Балаклеївській, Іваньківській, Іркліївській, Леськівській, Набутівській, Ротмістрівській, Русько-Полянській, Сагунівській, Степанецькій,  Тальнівській громадах та у м. Золотоноша.

Прикметно, що в цьому конкурсі Черкаська область розділила перше місце з Івано-Франківською, яка в багатьох напрямках тримає лідерські позиції по якості надання адмінпослуг.

Минулого року усі три, створені у перший рік реформи, громади отримали підтримку від Програми.  Цьогоріч ще три підписали договори про підтримку – Шполянська, Мліївська та Матусівська громади. Якщо і ці 11 громад будуть остаточно підтримані, то невдовзі в черкаських громадах загалом матимемо 17 сучасних ЦНАПів європейського зразка.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *