Черкащанин забив переможний гол у ворота швецької команди на Євро-2020

dovbik-uafЗбірна України ввійшла до чверть фіналу на шостому чемпіонаті Європи з футболу 2020 року. Українці обіграли шведів з результатом 2:1.

Вирішальний гол на 120-й хвилині забив у ворота противника черкащанин Артем Довбик, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Артем народився 21 червня 1997 року у Черкасах. Займатися футболом хлорець починав у рідних Черкасах, виступав за шкільну команду.

27 липня 2014 року Довбик грав за «Черкаський Дніпро», який виступав у Другій лізі України. З 2015 року Артем грав за дніпропетровський «Дніпро».

У 2018 році Артем підписав контракт з данським «Мідтьюлланом». За пів сезону встиг награти 10 матчів і забити 1 гол, ставши чемпіоном Данії. Втім наступного року він втратив місце в основі, через що 2 вересня 2019 року був відданий в оренду в інший місцевий клуб — «Сеннер’юск» (до кінця сезону 2019/20), в складі якого став володарем Кубка Данії. Загалом за цю команду Довбик провів 18 матчів і забив 2 голи у чемпіонаті країни, 5 матчів і 2 голи у Кубку Данії, а також 5 матчів і 3 голи в молодіжній першості країни.

Влітку 2020 року Артем повернувся до України, підписавши контракт з «Дніпром-1».