Черкащани успішно виступили на відкритому чемпіонаті з велосипедного спорту

1-velosport-1У Кропивницькому відбувся відкритий чемпіонат міста Кропивницького та ХХVI змагання з велосипедного спорту на шосе пам’яті ЗТУ Симоненка С. І. Про це інформує “Черкаський спорт”.

Серед учасників змагань були вихованці черкаської КДЮСШ №2, які вибороли низку нагород.

В індивідуальній гонці на дистанції 15 км Іванна Трипутень виборола І місце серед дівчат.

Каріна Левченко виборола “срібну” нагороду, Ганна Позднякова стала “бронзовою” призеркою серед молодших дівчат на дистанції 10 км.

У парній гонці Данило Козоріз та Ярослав Кліменок посіли ІІ місце на дистанції 15 км.

Іванна Трипутень та Софія Запорожець стали чемпіонками серед дівчат на дистанції 10 км.

Богдан Ліщенко та Дмитро Капітан стали третіми серед молодших юнаків на дистанції 10 км.

Каріна Ліщенко та Юлія Тичковська вибороли ІІ місце серед молодших дівчат на дистанції 10 км.

У гонці критеріум серед юнаків Данило Козоріз став третім на дистанції 32 км. Іванна Трипутень була першою серед дівчат на дистанції 22,4 км.

Серед молодших дівчат на дистанції 16 км Ганна Позднякова стала чемпіонкою, Каріна Левченко – “срібною” призеркою.