Черкащани – переможці та призери Всеукраїнського турніру «Юна Україна»

120221917_2847934518808365_4433989243260058682_nУ селі Кароліно – Бугаз Одеської області відбувся Всеукраїнський турнір «Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та старшого віку. За Черкаську область виступили 9 спортсменів, інформують в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Загалом учать у змаганнях взяли учасники з Вінниці, Києва, Львова, Харкова, Івано-Франківську, Житомира, Дніпра, Одеси та Сум.

Владиславі Торопцевій вдалось вибороти «золоту» медаль у ваговій категорії 68 кілограмів серед юніорок.

Серед юнаків у ваговій категорії 65 кілограмів «бронзова нагорода у Івана Прудіуса.

Нагороди до Черкас привезли спортсмени з чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, який завершився 8 вересня в селі Кароліно – Бугаз Одеської області.

Андрій Болобан для Черкаської області виборов«золоту» медаль чемпіонату у ваговій категорії 100 кілограмів, а Артур Єфремов посів третє місце у ваговій категорії 82 кілограми.