Черкащани отримають збільшені пенсійні виплати вже у вересні

перерахунок пенсійНа виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» обласне управління Пенсійного фонду України перерахувало пенсію 205 членам родин військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоровʼя, отриманих під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Державна адресна допомога виплачуватиметься членам родин, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. При цьому виплата на всіх членів сім’ї виплачується у межах максимального розміру пенсії (17 120 грн).

Державну допомогу родини померлих під час участі в АТО/ООС отримуватимуть на постійній основі. За серпень її буде виплачено у вересні цього року.

У звʼязку із збільшенням мінімального розміру заробітної плати до 5 000 гривень із 1 вересня збільшиться мінімальний розмір пенсії для непрацюючих осіб, які досягли 65 років і мають страховий стаж не менший, як 30 років для жінок і 35 – для чоловіків.

Для таких осіб мінімальний розмір пенсії за віком встановлено в розмірі 40% мінімальної заробітної плати, визначеної Законом «Про Державний бюджет України» на відповідний рік (із 01.09.2020 – 5000 грн х 40 % = 2000 грн).

У Черкаській області пенсію перерахували для 74,7 тис. жителів, інформують у Головному управлінні ПФУ у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.