Черкащани можуть взяти участь у Грантових конкурсах Українського культурного фонду

safe_imageПредставники громад Полтавської, Сумської та Черкаської областей можуть взяти участь у двох програмах, інформують у Смілянському управлінні економічного розвитку. Це програми:

• Культура для змін : програма міжнародного партнерства, яка спрямована на спільний пошук відповідей на виклики сьогодення через підтримку культурного діалогу та створення спільних культурно-мистецьких проектів. Бюджет програми: 14 млн. грн. (УКФ) + 75 тис. євро + 50 тис. фунтів стерлінгів.
• Культура. Туризм. Регіони: програма має на меті посилити культурно- туристичну привабливість регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів. Бюджет програми: 60 млн. грн.

Заявником може бути орган місцевого самоврядування, що зареєстрований на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах); юридична особа всіх форм власності або фізична особа-підприємець, що зареєстрована на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах) не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу та має досвід діяльності у сфері культури та/або розвитку культурно-пізнавального туризму.

Останній день подання проектної заявки на конкурс: 01.02. 2021р. Детальна інформація по програмах розташована на сайті Українського культурного фонду ( https://ucf.in.ua).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *