Черкащанам роз’яснюють, яка відповідальність чекає за порушення терміну сплати штрафів

штрафЧеркаські податківців роз’яснюють питання щодо відповідальності за порушення терміну сплати фінансових санкцій. Відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» за порушення норм Закону застосовуються фінансові санкції.

Порядок застосування фінансових санкцій, передбачених ст. 17 Закону №481. Підставою для прийняття рішення про застосування фінансових санкцій є:

  • акт перевірки, складений органом, що видав ліцензію, у якому зазначають зміст порушення і норми законодавства;
  • результати проведення органом, який видав ліцензію, іншими органами виконавчої влади перевірок суб’єкта господарювання, пов’язаної з виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
  • матеріали правоохоронних, податкових та інших органів виконавчої влади щодо недотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів.

Суми фінансових санкцій зараховуються до бюджету, а рішення вважається виконаним і знімається з контролю після одержання інформації про зарахування суми штрафу до бюджету.

У разі невиконання рішення про застосування фінансових санкцій протягом 30 днів після його отримання сума санкцій стягується на підставі рішення суду.

Тож, відповідальність за порушення терміну сплати фінансових санкцій, нарахованих контролюючим органом за порушення вимог Закону №481, не передбачена.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *