Черкащанам роз’яснюють, як діяти у випадку переплати та помилково сплачених коштів за електроенергію

заява_resizeУ зв’язку з реформою ринку електричної енергії з 01.01.2019 року рахунки за спожиту електроенергію виставляють електропостачальні компанії. Відповідно, побутові споживачі мають сплачувати кошти саме електропостачальнику – на його рахунок зі спеціальним режимом використання, інформує прес-служба ПАТ «Черкасиобленерго».

На жаль, не всі споживачі виявилися готовими до таких змін, тому на початку 2019 року мала місце ситуація щодо помилкових оплат за спожиту електричну енергію на рахунки операторів системи розподілу (обленерго). Деякі споживачі самостійно продовжували оплачувати рахунки за спожиту електричну енергію за старими реквізитами, через що виникла переплата і, як наслідок, помилкове зарахування коштів.

Нині, до ПАТ Черкасиобленерго» продовжують звертатися споживачі із запитаннями: що робити, якщо кошти були помилково сплачені на рахунок енергорозподільної компанії (обленерго), та як повернути переплачені у попередньому році кошти?

Якщо Ви помилково сплатили кошти за спожиту після 01.01.2019 року електроенергію на рахунок ПАТ «Черкасиобленерго», то просимо Вас звернутися до Вашого РЕМ та написати заяву про повернення помилково сплачених коштів у обраний Вами спосіб, це може бути:

  • зарахування відповідних коштів на банкіський рахунок;
  • зарахування відповідних коштів на особовий рахунок у компанії-постачальника.

Якщо у Вас залишилася переплата на 1 січня 2019 року, то Вам слід звернутися до вашого РЕМ або контролера та написати заяву про зарахування відповідних коштів на Ваш новий особовий рахунок.

Також, увагу споживачів звертають на те, якщо після звернення до Вашого РЕМ у визначені чинним законодавством терміни Ваше питання залишається невирішеним, то зверніться до Інформаційно-консультаційного центру Товариства.

Якщо Ви не задоволені якістю обслуговування, то просять зафіксувати дані спеціаліста з яким спілкувалися, час та дату звернення, питання та повідомити дану інформацію в прес-центр ПАТ «Черкасиобленерго», зателефонувавши за номером (0472) 39-53-87.

Зразок заяви на повернення коштів

Зразок заяви для повернення коштів для отримувачів субсидії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *