Черкащанам роз’яснили чи треба платити акцизний податок, якщо товар знищено або втрачено

ВакцинаціяЧеркаські податківці надають роз’яснення на актуальні теми. Зокрема, на часі питання про те, чи має платити підприємець акцизний податок з реалізації роздрібної торгівлі алкогольних напоїв або тютюнових виробів, якщо товар було зіпсовано, знищено, втрачено або використано для власних потреб.

Фіскали зазначають, суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, який проводить реалізацію підакцизних товарів є платником акцизного податку. При цьому об’єктом оподаткування є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Його, згідно підпунктом 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 ПКУ сплачують за реалізацію підакцизних товарів – продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, громадянам для їх особистого використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших об’єктах громадського харчування.

Якщо товар зіпсовано, знищено, втрачено або використано для власних потреб суб’єктами господарювання не сплачується акцизний податок з реалізації роздрібної торгівлі алкогольних напоїв чи тютюнових виробів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *