Черкащанам нагадують, як отримати грошову компенсацію «Пакунок малюка»

пакунок малюкаГрошову компенсацію  у 2020 та 2021 роках виплачуватимуть на банківську картку “ПриватБанк” відповідно до рішення Уряду на підставі договору, укладеного між Мінсоцполітики та уповноваженим банком про взаємодію.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Грошову компенсацію призначають структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за місцем проживання або перебування отримувача. Її призначають, якщо звернення надійшло не пізніше, ніж через 12 місяців з дня народження дитини.

Для призначення грошової компенсації отримувач подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення заяву за формою згідно з додатком до постанови КМУ у паперовій або електронній формі.

Там же зазначає реквізити спеціального рахунка.

До заяви у паперовій формі отримувач додає такі документи:

1) копію свідоцтва про народження дитини;

2) копію посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства)/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

3) копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті громадянина України);

4) довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” (у разі народження дитини у пологовому будинку в 2020 році).

До заяви в електронній формі отримувач додає фотокопії:

1) свідоцтва про народження дитини;

2) посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства)/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

3) довідки з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” (у разі народження дитини у пологовому будинку в 2020 році).

Отримувач протягом року з дня зарахування грошової компенсації на спеціальний рахунок в уповноваженому банку самостійно використовує ці гроші. Витрачати кошти можна лише на  товари у магазинах, які долучилися до пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Його незабаром опублікують на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.