Черкащанам детально роз’яснили, як отримати довідку про те, що немає заборгованості із сплати платежів

електронний кабінетГоловне управління ДПС у Черкаській області надає коментар щодо механізму надання довідки про відсутність заборгованості з платежів.

Довідка про відсутність заборгованості з платежів формується за відсутності у платника за даними контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати  та/або заборгованості з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Для отримання довідки платник має подати заяву про надання довідки за встановленою формою.

У зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19  Центрів обслуговування платників області надають  адміністративні послуги виключно в онлайн режимі.

Тому, заявку на отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів жителі Черкащини можуть через Електронний кабінет http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Робота у Електронному кабінеті проводиться з використанням електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису).

Зазначимо, що створити та надіслати Заяву можливо у меню «Заяви, запити для отримання інформації» при цьому, з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт.

Довідку в електронній формі платник отримає у приватній частині електронного кабінету.

Строк дії Довідки становить 10 календарних днів з дати її формування. У Довідці ця інформація є.

Для допомоги платникам податків Державна податкова служба випустила відеоурок з роз’ясненням як подати заяву про надання довідки про відсутність заборгованості.

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6153.html  

https://youtu.be/g3M1TsVr1S8

https://www.facebook.com/107383900636180/videos/685039742249060/  

Також, платників податків Черкащини закликають проводити своєчасну звірку стану розрахунків з державним та місцевим бюджетами, зборами та єдиного внесу та не допускати виникнення боргу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *