Черкащанам безкоштовно проведуть тестування на ВІЛ

hiv-testing-e157469728784126 та 28 листопада кожен черкащанин може долучитися до проведення акції «Європейський тиждень тестування на ВІЛ». Цей захід щорічно проводиться під егідою UNAIDS і має на меті привернути увагу громадськості до питань протидії ВІЛ/СНІДу та популяризувати серед населення процедуру тестування на ВІЛ.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на Управління охорони здоров’я Черкащини.

Акція «Європейський тиждень тестування на ВІЛ» проходитиме:

  • 26 листопада з 10:00 до 15:00 в медичному кабінеті Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості»;
  • 28 листопада з 09:30 – протягом дня в першому корпусі (ауд. 104) Черкаського державного технологічного університету.

Перед тестуванням відвідувачі заходу матимуть можливість отримати інформацію про ВІЛ-інфекцію та шляхи її передачі; оцінити з фахівцем свій ризик інфікування ВІЛ та розглянути можливість його зниження; отримати інформацію про заклади, де можна отримати іншу допомогу.

Тестування на ВІЛ безкоштовне та конфіденційне. У разі використання швидких тестів, аналіз на ВІЛ буде готовий за 15 хвилин: підготовка та забір крові з пальця (до 5 хв.); очікування результату (10 хв.).

Тестування на ВІЛ є доступним для всіх жителів. Бажаючі можуть пройти безкоштовне тестування в будь-якому лікувально-профілактичному закладі області.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *