Черкащан запрошують до обговорення Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

изображение_2021-03-12_092311Мінрегіон пропонує долучитися до громадського обговорення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Понад 230 експертів з усієї України працювали над цією стратегією в тематичних групах за 6-ма напрямками, які охоплюють різні сфери – від фізичної до цифрової безбар’єрності.

Проект Стратегії передбачає комплексний підхід до розбудови безбар’єрного простору для усіх без виключення соціальних груп населення, зокрема, молоді, батьків, дітей у віці до 6-ти років, дітей та дорослих з інвалідністю та літніх людей. Безбар’єрність має стати новою суспільною нормою.

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов зазначив: «Напрацювали понад 600 пропозицій та ініціатив. Вони стосуються різних сфер: до прикладу, регулювання доступності міського транспорту, стимулів для роботодавців підтримувати різноманіття серед працівників, освіти протягом життя».

Детальніше з проектом Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні можна ознайомитися на веб-сайті Мінрегіону https://cutt.ly/dzESyFb

Пропозиції та зауваження надсилайте до 24 березня 2021 року:

  • через форму https://cutt.ly/vzncCfo
  • на електронну пошту: filonychkv@minregion.gov.ua
  • на адресу 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Директорат просторового планування територій та архітектури, Міністерство розвитку громад та територій України
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *