Черкащан попереджають про новий фейк від російського Міноборони щодо СБУ

стоп фейкСБУ попереджає про новий фейк від російського Міноборони: нібито Служба безпеки України «за підтримки західних країн готує провокацію із застосуванням отруйних речовин проти мирних мешканців».

Цікаво, чи тут не йдеться про тих бойових кажанів-бандерівців, які, за «секретними і дуже точними даними» окупантів, мали переносити біологічну зброю?

Водночас слід звернути увагу, що тези про «провокацію СБУ» з’явились після того, як російські окупанти обстріляли мирну колону біля Маріуполя та скинули бомбу на будівлю міського драмтеатру, де ховалися сотні жінок і дітей.
Тож очевидно, що подібні заяви загарбників – лише спроба відволікти увагу від чергового воєнного злочину. Але жодні фейки не перекриють собою геноцид цивільних мешканців і гуманітарну катастрофу в Маріуполі, який руйнують російські ракети та бомби.

В СБУ офіційно заявляють: СБУ навіть в теорії не може готувати жодних провокацій з отруйними речовинами. Бо ми не діємо методами окупантів!

Наше завдання – захист України. І ми його успішно виконуємо разом з усім народом.

– А загарбники і окупанти обов’язково будуть відповідати за свої звірства! І ми зробимо все, щоб суд над ними відбувся в нашому героїчному Маріуполі! – наголосили в СБУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.