Через службову недбалість посадовців підприємцю безпідставно перерахували 155 тисяч гривень

прокуратура іконкаСмілянська прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом службової недбалості.

Між сільською радою та фізичною особою-підприємцем у 2019 року було укладено угоду купівлі-продажу, відповідно до умов якого постачальник зобов’язався передати у власність покупця тракторний причіп, що мав відповідати вимогам якості (ДСТУ ТУ тощо), мати відповідну документацію.

Проте, при передачі причіпу постачальник технічний паспорт, документи виробника, сертифікати якості тощо, не передав. Це дає право вважати, що причіп не відповідає вимогам ДСТУ, відповідно неможива його реєстрація та взяття на облік.

Натомість, службові особи сільської ради, не перевіривши наявність цих документів в порушення договору купівлі-продажу щодо якості товару, взяли транспортний засіб та безпідставно перерахували постачальнику 155 000 грн. бюджетних коштів, чим заподіяли істотної шкоди громаді, повідомили у Смілянській окружній прокуратурі.

За порушення ч. 1 ст. 367 КК України винним можу загрожувати штраф, виправні роботи, у гіршому випадку – обмеження волі до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *