Через сервіс DOC.ua черкащани можуть безкоштовно отримати у лікарів онлайн-консультації

04_1080x1080_09-3Жителі Черкаської області під час карантину можуть отримати безкоштовну аудіо-консультацію від сімейного лікаря. Таку послугу надає онлайн-сервіс DOC.ua у рамках Меморандуму, підписаного з Черкаською обласною державною адміністрацією.

Консультацію медичного фахівця можна отримати після заповнення онлайн-заявки, яка доступна за посиланням, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Лікар відповідає на заявки в порядку надходження, допомагає розібратися з проблемою та підказує алгоритм подальших дій для полегшення чи усунення симптомів, а також може допомогти з розшифровкою аналізів або результатів діагностики.

Тривалість безоплатної аудіо-консультації – 10 хв. Послуга є доступною з 8.00 до 21.00 і надаватиметься до кінця карантину.

Детальніше про термін дії пропозиції можна дізнатися на сайті DOC.ua

а початку квітня DOC.ua та Черкаська обласна державна адміністрація уклали Меморандум про спільні дії під час протистояння COVID-19. Крім цього, онлайн-хаб оголосив, що спрямовує весь свій прибуток на закупівлю необхідного обладнання та товарів медичного призначення для двох державних медичних закладів Черкас і Житомира, що допоможе боротьбі з коронавірусом. Перші постачання обладнання та засобів індивідуального захисту для лікарів уже відбулися.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *