Через що смілян можуть залишити без субсидії?

Смілянський відділ обслуговування громадян управління обслуговування громадян інформує, житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді:

  • за інформацією Державної фіскальної служби України, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або
    вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;
  • та/або вони не сплатили єдиний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Для сплати єдиного соціального внеску необхідно подати до органу Державної фіскальної служби України за місцем проживання заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування або про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. До заяви необхідно додати виписку з системи персоніфікованого обліку (ОК-5), копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки (за наявності) та оригінали цих документів.

Перед цим звернутися до найближчого сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України з паспортом та довідкою про присвоєння ідентифікаційного номеру для з’ясування факту страхування у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (у т.ч. з січня по червень).
Укласти з органом Державної фіскальної служби України за місцем проживання договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску), який набирає чинності з дня його підписання.

Остаточним кроком є подача Звіту про суми добровільних внесків, передбачених договором про добровільну участь, які підлягають сплаті. Звертаємо увагу, сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору про добровільну участь, помножений на коефіцієнт 2:
(3723 грн × 22 % × 2 = 1638,12 грн)

Тобто, особа, що виявила бажання добровільно сплатити єдиний внесок за три місяці у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії має перерахувати на рахунки Державної фіскальної служби не менше 4914,36 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *