Через безпечність водія загинула дитина

ДТП10 травня до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом скоєння неповнолітнім дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула інша дитина.

Причиною дорожньо-транспортної пригоди стало грубе порушення водієм мотоциклу Правил дорожнього руху в частині перевезення пасажирів. Мотоцикл не був обладнаний місцями для сидіння, замість яких до транспортного засобу прикріплена самостійно виготовлена конструкція у вигляді дощок та колеса. До того ж, підлітки перебували без мотошоломів.

Необачність водія вартувала життя потерпілому. Його дії кваліфікували, як порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого.

Санкція статті передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі.

До Національної поліції скеровано матеріали щодо притягнення до адміністративної відповідальності матері обвинуваченого.

У прокуратурі наголошують, вагомою передумовою попередження дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх та дитячому травматизму, є роз’яснювальна робота батьків з дітьми, а також контроль за проведенням дозвілля неповнолітніми, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *