Чемпіонкою України з бодибілдингу стала смілянка

VHDHjpgIu88Щорічно в м. Хмельницький проводиться конкурс де збираються всі спортсмени, щоб позмагатися м’язами. Це своєрідний конкурс краси, але тільки серед спортсменів. Серед дівчат черкащанок брала участь Марія Лихолай, яка зайняла призове перше місце з бодібілдингу та фітнесу. (Категорія вище 170 сантиметрів).

Це вже 24-ий за рахунком Відкритий Кубок НАББА/ВФФ, де свої спортивні тіла могли продемонструвати найкращі атлети з різних куточків України.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь спортсмени із 15 областей України.

Окрім традиційного бодібілдингу, в рамках чемпіонату були представлені і категорії з фітнесу та моделінгу. Тому чоловіча половина присутніх цю новину сприйняла дуже позитивно. Адже, свої досконалі та засмаглі тіла демонстрували й дівчата. Цього року Хмельницький відвідали учасниці із Києва, Черкас, Львова, Енергодару та інших міст. Нагороджували та обирали учасників професійні судді.

Марія займається спортом лише рік і в змаганнях приймає участь вперше.

За словами провідного інспектора Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області Марії Лихолай, підготовка до конкурса почалась за два місяця до змагань. За цей час я перевірила свої можливості, це стало своєрідним випробування на міцність бойового духу, ази якого я отримала ще навчаючись в Академії Пожежної Безпеки. Найтяжче для мене було дотримуватися режиму харчування та поєднувати щоденні тренування. Цей конкурс дав мені зрозуміти, що і справді, людські можливості не мають меж, треба мати лише бажання – сказала Марія Лихолай.

Марія планує в подальшому тринуватися і в листопаді цього року здобути наступну винагороду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *