Чемпіонат кінологічного союзу поліцейських собак у Смілі

DSC_00225 червня поле біля стадіону “Локомотив” стало майданчиком для виступів собак та їх господарів. Зібрав їх Чемпіонат кінологічного союзу поліцейських собак. Такі показові виступи проводяться уже 11 років поспіль, зазначив Генеральний президент кінологічної федерації союзу поліцейських собак України Дмитро Борис. Провів змагання Смілянський клуб собаківництва «Сан-Голден» (КСПС KUPA), який є центральним відділенням Кінологічного союзу поліцейських собак України. Організація об’єднує господарів чотирилапих охоронців із десятків країн. Показати себе прибули команди із найрізноманітнішими породами собак.

За виконання нормативів учасники мають можливість отримати незалежну оцінку експерта, документи для племінного допуску для розведення, а також, так як ці змагання всеукраїнські, власники та їх улюбленці за їх підсумком можуть будувати подальшу кар’єру.

У клубі “Сан Голден” песиків вчать бути компаньйонами, помічниками та захисниками. Яскравий приклад продемонстрували на відкритті, змоделювавши ситуацію з пограбуванням авто та нападом на господарів.

Цьогоріч виступити у Смілу приїхали 36 учасників. Господарі та їх хвостаті улюбленці демонстрували, на скільки розуміють один одного. Кожен виступ та команду оцінювала інструктор з робочих якостей кінологічної спілки України Тетяна Мельник

На полі чотирилапі улюбленці показували злагоджену роботу з господарями, виконували низку команд – сидіти, лежати, чекати, йти поруч та інші. Здавали нормативи за тематичними завданнями – собака у місті, собака-компаньйон та собака-захисник.

Змагання тривали кілька годин. Усі учасники успішно виконали завдання та показали себе злагодженими командами. На завершення господарі та їх чотирилапі улюбленці отримали медалі від Смілянського клубу собаківництва «Сан-Голден» (КСПС KUPA), кубки та подарунки від спонсорів.

????????????????????????????????????

DSC_0029.MOV_snapshot_00.03_[2021.06.05_14.11.35]

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *