Чемпіонат Черкаської області з футболу: смілянська команда перемогла черкаський «Авангард»

171119_9_2_новый размер17 листопада у Черкасах в СК «Будівельник» команда «Смілянщина» зіграла проти команди «Авангард» (Черкаси) під час Чемпіонату Черкаської області серед команд першої ліги, група “Б”.
Завершилася зустріч із рахунком 3:1 (2:1) на користь смілян, інформує видання «Черкаський спорт».

Зі стартових хвилин зустрічі смілянська команда запропонувала своєму супернику високий темп і відразу притисла суперника до його воріт. Авангардівцям потрібен був час, що увійти в гру. Господарі зустрічі згодом все таки досягають бажаної мети – першими відкривають рахунок у зустрічі.

Пропустивши гол, авангардівці почали діяти більш активніше і вже їхній суперник змушений захищатися. Далі у гру команди перейшли до обміну гострими атаками, без результативного завершення. А на 11 хвилині команди обмінялися і забитими голами – 2:1.

Відпочивши, команди з подвійною енергію продовжили гру. Згодом у ворота черкащан влетів третій м’яч – 3:1. Схоже пропущений гол особливо не засмутив гостей гри і вони стали ще настирлівишими у проведенні свої атак. Але пройти захисні редути, які «цементують»  досвідчені Римський І., Беляк і Лісняк досить складно.

До завершення гри ще 5 хвилин чистого часу і гості виграють з перевагою у два голи, не можна впевнено сказати, перемога у них в кармані.

Ближче до завершення зустрічі   «Смілянщина» перейшла до гри від оборони і стала більше грати на утримання рахунку. У «Авангарду» з’явився шанс змінити ситуацію у рахунку, але зробити цього їм не вдалося – постарався голкіпер суперників, а іноді підвела неточність.