Чемпіонат Черкаської області: сміляни «всуху» обіграли команду Черкас

291219_11-1024x683_новый размер29  грудня у Черкасах відбулися матчі 5 туру Чемпіонату Черкаської області з футзалу. На полі зустрілися команди І ліги, групи «Б» – «Патріот» (Сміла) – «Авангард» (Черкаси).

Про це інформує «Черкаський спорт».

Обидві команди в унісон провели перші чотири тури, в яких вони набрали по одному турнірному очку. Відповідно «Патріот» і «Авангард» знаходились перед цією грою на двох останніх місцях турнірної. Така ситуація змушувала діяти з перших хвилин рішуче. Проте лише смілянам вдалося цю рішучість станом на 8 хвилину зустрічі втілити у три забиті голи. Авангардівцям до завершення тайму так і не вдалося налагодити командну гру, хоча і вдалося провести кілька небезпечних атак, одна з яких дивом не завершилася забитим голом.

Маючи у запасі 5 польових+воротаря «Патріоту» вдається підтримувати високий темп зустрічі і у другій половині гри. У черкащан на заміні гравців немає, тож підтримувати високий темп зустрічі, запропонований суперником їм складно. А коли на 14 хвилині у ворота «Авангарду» влетів п’ятий гол, то більш-менш стало зрозуміло, що шансів у черкаської команди на перемогу дуже малі. А гол забитий Шепелем п’ятою став окрасою матчу – 6:0. Командам ще залишалося грати чотири хвилини і головним питанням у зустрічі було, чи зможе «Авангард» «розмочити» рахунок у грі.

В решті зустріч закінчилася розгромною поразкою черкащан – 7:0 на корист смілянської команди «Патріот».