Черкаські курсанти, які врятували рибалок, отримали відзнаки

IMG_0491-1В адмінбудівлі ДСНС відбулася нарада під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки керівника Служби Сергія Крука, під час якої особовий склад Держслужби з надзвичайних ситуацій отримав відомчі відзнаки та чергові спеціальні звання. У числі нагороджених – черкащани.

Трьох курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України нагороджено нагрудним знаком “За відвагу в надзвичайній ситуації”. Відзнаки майбутні офіцери Служби порятунку отримали за свою небайдужість та професійні дії, що вберегли життя двом чоловікам.

Нагадаємо, 25 грудня курсанти другого курсу ЧІПБ Денис Коваль, Юрій Нарижний та Сергій Шкуматов несли службу на навчально-тренувальному комплексі інституту в районі Дахнівки у Черкасах. В якийсь момент вони почули крики про допомогу з місцевої водойми. Двоє рибалок перебували в крижаній воді. Курсанти не розгубились і поповзом наблизились до краю пройми, а далі по черзі витягли замерзлих чоловіків. Потерпілим 75-річному та 57-річному рибалкам надали теплий одяг та викликали швидку.

ТВО Голови ДСНС подякував хлопцям за врятовані життя і побажав не втрачати цієї людяності та бажання допомагати тим, хто цього потребує, інформують в обласному управлінні ДСНС.

IMG_0491-1

IMG_0486-1

IMG_0481-1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.