ЧДТУ провів науковий пікнік для смілянських абітурієнтів

Черкаський державний технологічний університет запросив смілянську молодь приєднатись до освітньо-наукового пікніку. Захід проходив на бульварі графа Бобринського у Смілі.

Старшокласникам побажали вдало здати НМТ та продовжити своє навчання у обраних вузах заступник голови Черкаської ОВА Олександр Шамрай разом з заступницею міського голови Тетяною Карло.

Під гаслом «Вчись, працюй, живи на Черкащині» ректор ЧДТУ Олег Григор та представники факультетів університету презентували школярам досягнення та здобутки студентів і викладачів, розповіли про свої кафедри аби учні знали про розмаїття актуальних спеціальностей.

Свій стенд презентував і Смілянський промислово-економічний коледж ЧДТУ. Викладачі показували свої технологічні доробки, які всі бажаючі могли випробувати самотужки.

Абітурієнти та їх класні керівники під час освітньо-наукового пікніку мали можливість ознайомитися з корисною та цікавою інформацією про освіту в ЧДТУ та перспективами успішного працевлаштування в майбутньому по завершенню вузу.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.