Бюджети Черкаської області від ліцензування отримали понад 25 млн гривень

акцизна маркаГоловне управління ДПС у Черкаській області інформує, за 10 місяців 2020 року в області підприємцям видали 3090 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 2441 ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 1168 ліцензій на провадження господарської діяльності в сфері обігу пального, з них 49 на роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального, 1119 ліцензії на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки).

Місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за десять місяців 2020 року отримали 23 млн гривень.

Також від ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним 2,3 млн гривень.

Актуальний реєстр діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами є на сайті Головного управління ДПС у Черкаській області.

Щодо пального, на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України розміщено Єдиний державний реєстр суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *